O firmie

W lutym 2001 roku na bazie zaplecza warsztatowego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Tychach powstało Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej „INSTALATOR” Sp. z o.o. Od tego też czasu Przedsiębiorstwo realizuje zadania z zakresu montażu i remontu sieci cieplnych oraz wykonawstwa kompaktowych węzłów cieplnych.

W sierpniu 2004 roku w związku ze zmianami organizacyjnymi Przedsiębiorstwa oraz w celu odświeżenia wizerunku firmy zmieniono nazwę z dotychczasowej na INSTALMEDIA Sp. z o.o.

Głównymi odbiorcami naszych usług są przedsiębiorstwa ciepłownicze, elektrownie, ciepłownie, firmy instalacyjne, wykonawcze, zakłady przemysłowe i administratorzy obiektów użyteczności publicznej.

Realizujemy zadania w zakresie kompleksowego wykonawstwa inwestycji jak również współpracujemy z firmami inżynieryjnymi budującymi drogi, autostrady, obiekty kubaturowe jako podwykonawca robót branżowych.

Nasze zaangażowanie i wysoka jakość świadczonych usług została w 2006 roku doceniona przez kapitułę konkursu "Modernizacja Roku" przyznając nam ten zaszczytny tytuł za realizację przebudowy kotłowni w Tychach – Wilkowyjach.

 

Szybki kontakt
W przypadku pytań lub wątpliwości - zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 32 219 61 29 lub drogą mailową: biuro@instalmedia.pl
do
góry